Photography | GosiaWojna.pl

by Gosia Wojna

Targowa Street Film&Music Festival 2011: Aleksander Sanja Ilic & Balkanika

Drugi dzień festiwalu Targowa Street Film & Music Festival 2011 przebiegł pod kątem muzyki bałkańskiej – na scenie pojawił się Aleksander Sanja Ilic wraz z zespołem Balkanica.  Był to pierwszy występ w Polsce zarówno zespołu jak i słynnego bałkańskiego kompozytora.

Artysta ten jest twórcą wielu utworów dla najlepszych rodzimych muzyków, filmów oraz przedstawień teatralnych. Balkanica natomiast  jest projektem, który skupia świetny (prawie 40-osobowy ) skład artystów, wpisujący klasyczną muzykę bałkańską ( i mam tu na myśli zarówno brzmienie jak i instrumenty) w aktualną muzyczną epokę.

Na łódzkiej scenie festiwalu zobaczyliśmy jednak niepełny skład zespołu, inną sprawą jest że na pewno pełen skład na tej scenie by się po prostu nie pomieścił.

One Response to “Targowa Street Film&Music Festival 2011: Aleksander Sanja Ilic & Balkanika”

Leave a Reply

Wszystkie fotografie zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim w oparciu o ustawę "O prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. Rozpowszechnianie i edytowanie zdjęć oraz reszty materiałów będących własnością autora jest zabronione i podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.